İletişiminizi Ve Serverınızı Tanıtmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İletişiminizi Ve Serverınızı Tanıtmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz !

Kaliteli Userlerimiz Forumumuza Hoşgeldiniz .. İletişiminizi Daha Kalitali Yapmak İçin Üye Olunuz...Forum Sitemizde Herşey Mevcuttur Metin2 Bölümü Yakında Açılacaktır...Forumumuzda Radyo Mevcuttur Haporlörünüzü Açınız !! İyi Forumlar :)

Radyo Class

En son konular

» AgarKoNetwork | 83/1|+8Chitin+9takı Server| 7/24 Online
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:19 pm tarafından RxE

» ARDREAM-Ke EFSANE PRİVATE¤ۣۜ.. LİSANSLI SOACS ¤ۣۜ..¤ PK ZEVKİ ¤ۣۜ..¤DEDİCATED
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:18 pm tarafından RxE

» ^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:17 pm tarafından RxE

» ▀ - ▀ WTF EMPIRE ▀ X - Trap ▀ %100 Full Drake ▀ Exp,Item ZOR ▀ VPS ▀ 7/24
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:15 pm tarafından RxE

» «•» OLD-AGE «•» AÇILIŞ:1 MAYIS! Saat:19:00 %100 Usko&Myko Birleşim ZOR Server!Kaçırma
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:04 pm tarafından RxE

» KO-GAMİNG YENİ ACILDI.(+8Weapon&Armor- +3 Unique Takı.Detaylar İçerde
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:34 pm tarafından NexManiaC

» Fly NetworK /\ Mage Dataßase /\ 7/24 kesintisiz Sunucu /\ Soaces'V7 /\ 7/24 Gm Destek
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:28 pm tarafından NexManiaC

» GEL HEMEN AKŞAM 7de EVENT 95.0.99.51 +8 İTEM +10 EZİK TAKILI SERVER DAL NPYE ALDANMA
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:29 pm tarafından NexManiaC

» Extreme Network▲Homeko Db v2.8|7/24 Online|Soac's v7| Server Online Bekleriz
Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:27 pm tarafından NexManiaC

Tarıyıcı

Kimler hatta?

Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 22 kişi C.tesi Mayıs 01, 2010 1:02 pm tarihinde online oldu.

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D

NexManiaC
    NexManiaC
    Admin

. . :

Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D Empty Yurdum İnsanı Temel Fıkralar [Sarısın Kız][PaPaz][Temel] :D

Mesaj  NexManiaC Ptsi Ağus. 24, 2009 10:27 am

Bir gün sarışın kızın biri halıcıya girmiş.Orda beğendiği bir İran halısını eğilip kontrol ederken istemeden osurmuş.Arkadada dükkanın sahibini görünce kadın hiç birşey olmamış gibi :''Acaba bu halının fiyatı ne kadar ?'' diye sormuş.Dükkanın sahibi:''Abla vallah sen halıyı görünce osuruyorsan fiyatını duysan sıçarsın''demiş. :
    İmam&Papaz:
    İmamla papaz bir gün tirende yolculuk yapıyorlarmış.Papaz azmış kudurmuş imama ilişki teklifinde bulunmu imamda olur mu öyle şey saçmalama filan demiş.Bir müddet sonra bu imamın kafasına yatmış ve papaza söylemiş.Fakat 3 şansın var demiş 3 kerette yapamazsan sıra bana geçer demiş.Papazda kabul etmiş.İmam domalmış.Papaz gerilmiş tam vurucakken imam YA İSAAA demiş papaz tövbe tövbe tövbe deyip geri çekilmiş.2.kez imam domalmıs yine tam papaz vurucakken imam YAA MERYEEEEEMM demiş papaz tövbe tövbe tövbe demiş.En sonra hakkına gelmiş papaz yine tam sokucakken imam YAAAA İNCİLLLL demiş papaz tövbe tövbe diyip çekilmiş ve sıra imama gelmiş.Papaz domalmış .İmam sokucakken papaz düşünmüş demiş yaa ben tam sokucakken bu benim 3 kutsal şeyimi söyledi yapamadım bende onun kutsal şeyini söylüyüm yapamasın demiş.İmam tam sokucakken papaz bağırmış YA ALLAAAAAHHH imamda YA Bismillah diyip girişmiş

Temel:
    Temel dahiliyeci olmuş ve buna bir gün kadının biri gelmiş, demiş ki:
    -Doktor bey ne yesem onu sıçıyorum. Pasta yiyorum pasta cıkıyor ekmek yiyorum ekmek çıkıyor,demiş. Temel de :
    -O zaman bok ye, demiş

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 11:49 pm