İletişiminizi Ve Serverınızı Tanıtmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İletişiminizi Ve Serverınızı Tanıtmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz !

Kaliteli Userlerimiz Forumumuza Hoşgeldiniz .. İletişiminizi Daha Kalitali Yapmak İçin Üye Olunuz...Forum Sitemizde Herşey Mevcuttur Metin2 Bölümü Yakında Açılacaktır...Forumumuzda Radyo Mevcuttur Haporlörünüzü Açınız !! İyi Forumlar :)

Radyo Class

En son konular

» AgarKoNetwork | 83/1|+8Chitin+9takı Server| 7/24 Online
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:19 pm tarafından RxE

» ARDREAM-Ke EFSANE PRİVATE¤ۣۜ.. LİSANSLI SOACS ¤ۣۜ..¤ PK ZEVKİ ¤ۣۜ..¤DEDİCATED
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:18 pm tarafından RxE

» ^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:17 pm tarafından RxE

» ▀ - ▀ WTF EMPIRE ▀ X - Trap ▀ %100 Full Drake ▀ Exp,Item ZOR ▀ VPS ▀ 7/24
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:15 pm tarafından RxE

» «•» OLD-AGE «•» AÇILIŞ:1 MAYIS! Saat:19:00 %100 Usko&Myko Birleşim ZOR Server!Kaçırma
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:04 pm tarafından RxE

» KO-GAMİNG YENİ ACILDI.(+8Weapon&Armor- +3 Unique Takı.Detaylar İçerde
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:34 pm tarafından NexManiaC

» Fly NetworK /\ Mage Dataßase /\ 7/24 kesintisiz Sunucu /\ Soaces'V7 /\ 7/24 Gm Destek
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:28 pm tarafından NexManiaC

» GEL HEMEN AKŞAM 7de EVENT 95.0.99.51 +8 İTEM +10 EZİK TAKILI SERVER DAL NPYE ALDANMA
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:29 pm tarafından NexManiaC

» Extreme Network▲Homeko Db v2.8|7/24 Online|Soac's v7| Server Online Bekleriz
^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:27 pm tarafından NexManiaC

Tarıyıcı

Kimler hatta?

Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 22 kişi C.tesi Mayıs 01, 2010 1:02 pm tarihinde online oldu.

Nisan 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz

RxE

^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz Empty ^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz

Mesaj  RxE C.tesi Mayıs 01, 2010 2:17 pm

QUESTLER K0MASTERDAN ALINTIDIR TEŞEKKÜRLER K0MASTER A !

DİGER TÜM ÖZELLİKLER TAMEMEN ECHELON TARAFINDAN UYGULANIP EKLENMİŞTİR ..

[OKU!!!]

Çoğu Kişi Yeni Npcleri Göremeyebilir.. onların için siteye veya özel download sitelerine link koyabilirsiniz
    veya launcher a ekliyip oradan upload edebilirler.. launcher geç yüklemez.. bu patchlerin boyutu ufak zaten..
    ama pvpler baya gelişti yeni clientler çıktı indirdi millet yani . npclerin sorun olacagını sanmıyorum .. yaptıgım databaseyi k0master a benzetenlerde oldu.
    Bir kaç alıntı Yaptım K0masterdan mesela Questleri beğendim bende dbye ekliyim dedim .. sadece k0master ile benzerligi bu
    Ve bildiginiz gibi komasterin dblerin hepsi buglu xD

k0master Db kullananlar bilir belki k0master moradonunu full questler var ama bende yok buradan anlaşılır zaten k0master db olmadıgı.

SSlere geçelim ..

Kod:
    AYDINLATMAK İSTEDİM SONRA YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN..
    Kod:
    K0MASTERDAN SADECE QUESTLER ALINTI YAPILMIŞTIR
    DB TAMEMEN 0 DAN BUGSUZ VE HATASIZ OLARAK Echelon V1.2 DB üzerinden Gelişmiştir..
    Bana ulaşanlara yardımcı olurum ..

!! ÖNEMLİ UYARI !!
    ÖNCELİKLE HOMEKO VE RAZORLIGHT DB DEGİLDİR DİKKATİNİZE....

Selamlar,
    Öncelikle bu db ile bayadır uğraşıyordum adam etmek için ve güzel sonuçlar çıkardım ve sorunsuz bir şekilde paylaşmak istedim.. hiç bir sorunu yoktur oyun tamamen yöneticinin elindedir.. ve bol userli bir yapı kazandırıcaktır size.. neyse uzatmadan gireyim detaylara

Database Yapan : Echelon
    Sorular Önerileriniz V5 için MSN > [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] / Echelon

GENEL ÖZELLİKLER.

Her Class a Uygun Itemler Dağıltılmıştırr ( SS Görüceksiniz )
    Tüm Charlar Esit Düzeydedir..
    Ve Oyunda Itemini Questlerle Yola Çıkarak Yapma.. El itemi vs düşürmek isteyenler Bazı Questler Kesebilirler... Ama Görev Yapmaları Hem Exp Hemde Quest itemi Alırken 2.bir arada Yaşayacaklar Görevi Bitirdikten Sonra Hem Itemi Hemde Exp Almak 2. Kat Zevk verir insana..

Normal Özellikler..
    OTO MASTER FLN GEÇİYORUM ONLARI BİLİYORSUNUZ ZTN
    OTO ÜYELİK VS HEPSİ VAR..
    Neyse ..

Forgetten temple sorunsuz.
    Npcler Tamemn Usko Cordinatlarına Yerleştirilmişlerdir (1453 Versiondaki Gibi )
    Serverın Hile Macro Koxp Gibi Zararlarını Güvenlik Programları ile Örtebilirsiniz.
    Düpe Procları Özel Bir Kodumuz ile Engellenmiştir.
    Türkçe Karakter içermemektedir DBmiz..
    Hile Yapanları Ip ban Atabiliyorsunuz.

Oyunda 3 Er Adet ..
    Dark land
    Krowaz
    Bi-frost Bulunmaktadır.
    Bu zonelerden çıkardiginiz gem ve fragmentleri Moradonda Chaotic generatorde kırdırabilirsiniz.

DROB LİST

BOSSLARA UNİQ TAKI ATMADIM O Zevki Size Bıraktım Siz Bildiginiz Gibi Yapın..

Ufak Tefek Canavarlara bişiler Attım El itemi vs Ama Elinde Drob List Editör Olanlar Attıklarımı Görebilirler Ama Siz Yinede T.c F.c T.b titan Gibi Yaratıklara Shell Shard Raptor Atabilirsiniz..

Sadece Bifrost ve Krowaz ve Dark Land Canavarlarına Gem ve Fragmentler Dagıttım ..

Ve Kırdırken Uskodaki Gibi Çeşit Çeşit İtem Çıkmaktadır.

Oyunda Şuanki Oynadıgımız Orjinal Uskodaki Itemler Mevcuttur..

Questler..

Emc ve Lüferde Quest Yapabilir Chitin Set +5 veya gerekli El itemini Alabilirsiniz..
    [Exp ve Item Görevleri Emc Lüfer Eslantta Mevcut]
    Ayrietten Exp Questlerde Mevcuttur.

Ve Eslanttaki Questleri Yaparak Kademe Atliyorsunuz ve Czde Ufak Tefek iş Görecek Şekilde Olma ihtimaliniz var ..
    Görevleri Yaptıktan Sonra Diyelim +7 Shell Set Oldunuz Gidip Çeşitli Krowazda Dark Land Bifrostta Gem Düşürüp Clanca Failetler Kurabilirsiniz.

Oyunda 150'Den Fazla Rebirth Item Mevcut..
    Rebirth Basma Olağanı..
    Tüm Itemler Uprage Olmaktadır..

[SKİLLER]

+1/83 SKİLLERİ TÜM CLASSLARDA ÇALIŞMAKTADIR..
    +1 /80 Skilleri Aktif Durumdadır
    + 1/83 Magenin Tamemen Sorunsuz ..

[DÜPE ENGELİ]

Merchant Düpesi
    Türkçe Karakter Düpesi
    Trade Düpesi
    PUS Düpesi
    ve Benzeri Herşey Kaldırılmış..

[ EXP ( Ne Zor Ne Kolay ) ( Orta Gibi )

Kod:
    diyelim 2.3 saat oyalandın

Kod:
    3.4 saat online olmadın
    1.2 saat item questleriyle
    1.2 saat clanca işte boss vs item basma cart curt
    3.4 saatte kasarsan 83 sün.
    ama malüm dedigim gibi millet bu yazdıklarımla ugrasıcak ve 1.gün ü bulucak 83 olması ..

ama saydıklarım yanında adam full item olucak deil.
    olucagı +6 vea +7 shell set eksik parçası olucak / el itemi +7 muhtemelen cabalarsa +8 belki :=)

Oyundaki XPLER X4 Katlandı Pek Zor Degil Aslında.. Zevk Alıcagınız ve Abartısız Şekilde..

UPRAGE..

+5 %100

+6%40

+7%30

+8%10

+9%5
    +10%1

DBMİZDEKİ ZONELER..

Bi-Frost

Krowaz Domination

Dark Land

Felankor Lairs

Usko Eslant
    Usko Cz
    Usko Moradon
    Usko Delos
    [Juraid Moin..] Yakında V5 'TE

---

Quest Taşları Deruvish'ten Tutun ' Titan a Kadar Vardır..

Oyunu Oynarken Görüceksiniz...

Ip:95.130.174.172

Kopanel:95.130.174.172

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 1:37 pm