İletişiminizi Ve Serverınızı Tanıtmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İletişiminizi Ve Serverınızı Tanıtmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz !

Kaliteli Userlerimiz Forumumuza Hoşgeldiniz .. İletişiminizi Daha Kalitali Yapmak İçin Üye Olunuz...Forum Sitemizde Herşey Mevcuttur Metin2 Bölümü Yakında Açılacaktır...Forumumuzda Radyo Mevcuttur Haporlörünüzü Açınız !! İyi Forumlar :)

Radyo Class

En son konular

» AgarKoNetwork | 83/1|+8Chitin+9takı Server| 7/24 Online
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:19 pm tarafından RxE

» ARDREAM-Ke EFSANE PRİVATE¤ۣۜ.. LİSANSLI SOACS ¤ۣۜ..¤ PK ZEVKİ ¤ۣۜ..¤DEDİCATED
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:18 pm tarafından RxE

» ^^Haylaz-Network^^ Zor Db Online Ardream+Cz Pk Tadı İçin Bekleriz
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:17 pm tarafından RxE

» ▀ - ▀ WTF EMPIRE ▀ X - Trap ▀ %100 Full Drake ▀ Exp,Item ZOR ▀ VPS ▀ 7/24
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:15 pm tarafından RxE

» «•» OLD-AGE «•» AÇILIŞ:1 MAYIS! Saat:19:00 %100 Usko&Myko Birleşim ZOR Server!Kaçırma
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:04 pm tarafından RxE

» KO-GAMİNG YENİ ACILDI.(+8Weapon&Armor- +3 Unique Takı.Detaylar İçerde
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:34 pm tarafından NexManiaC

» Fly NetworK /\ Mage Dataßase /\ 7/24 kesintisiz Sunucu /\ Soaces'V7 /\ 7/24 Gm Destek
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:28 pm tarafından NexManiaC

» GEL HEMEN AKŞAM 7de EVENT 95.0.99.51 +8 İTEM +10 EZİK TAKILI SERVER DAL NPYE ALDANMA
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:29 pm tarafından NexManiaC

» Extreme Network▲Homeko Db v2.8|7/24 Online|Soac's v7| Server Online Bekleriz
Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:27 pm tarafından NexManiaC

Tarıyıcı

Kimler hatta?

Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 22 kişi C.tesi Mayıs 01, 2010 1:02 pm tarihinde online oldu.

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

2 posters

Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :))

NexManiaC
    NexManiaC
    Admin

. . :

Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) Empty Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :))

Mesaj  NexManiaC Ptsi Ağus. 24, 2009 10:16 am

Forum yoneticisi: Arkadasim bu konu daha once verilmisti. Forumu aramadan niye konu aciyorsun.
    user: arama emrim yoktu arayamadim ehuehueheu
    Forum yoneticisi: Banned !

user: Haci bak hele
    Forum yoneticisi: Evet
    user: Hani derler ya , film yildizi olmanin yolu rejisorun yatak odasindan gecer diye.Forumlarda yonetici olmak icin buna benzer bir uygulama yok degil mi ehuehuehuehu

user: H(küfür yok seviye!)am actigim konuyu kilitlemissin ya
    Forum yoneticisi: ee
    user: Bizim bir arkadas icerde kalmis , ustune kilitlemissin konuyu, bi aç da cikiversin ehuehuehu

user: Haci program isteklerimizi burada mi yapiyoruz.
    Forum yoneticisi: evet
    user: O zaman siradaki program sevip de kavusamayanlara gitsin ehuehuehu

Forum yoneticisi: Arkadasim konuyla alakasiz basliklar acmayin demedik mi!
    user: Biz forumla alakasiz yoneticilere karisiyok mu ehueheuehu

User: Haci sen ne is yapiyon ?
    Forum yoneticisi: Bir Forumda ust duzey yoneticiyim.
    User: oldu

User: Bir zamanlar hor gorup de banladigin , repsiz ama gururlu bir user vardi ya
    Forum yoneticisi: ee ?
    User: Yok yani abi bani artik kaldir da foruma girelim diyiciydim

User: Abi forum yoneticisi forumda ne yapar?
    Forum yoneticisi: Yanlis yere acilmis konulari tasir, kurallara aykiri mesajlari siler vs..
    User: Getir gotur isleri yani, hani ofislerde calisan ofisboylar gibi , baska bir deyisle forumboy da diyebilir miyiz?

Forum yoneticisi: Arkadasim bu konu daha once açılmıştı !
    User: Konu çok fazla rağbet görünce bi tane de biz açalım dedik ehuehuehu
    Forum yoneticisi: Banned!

User: Ho cam bi dakika bakar mısın ?
    Forum yoneticisi: Ne var len üser
    User: Ho cam windows bölümünde bir soru sormuştum.Kimse cevaplamamış.çok acil ho cam ya bi cevaplasan diyordum.
    Forum yoneticisi: Ben anlamaz windowzdan kurban
    User: ee iyi de sen windows bölümünde moderatorsun
    Forum yoneticisi: ha o mu? Admin bizin halaoğlu oli.Sağolsun bizi kırmadı, beni de moderator mu ne diyin, işte ondan şeyyettirdi
    User: Hönk !

User: Haci ben avatar olarak babamin resmini koysam olur mu?
    Forum yoneticisi: Bana ne kardesim ya , istersen git dedenin resmini koy! Hatta gel benim yerime sen yonetici ol, ben intihar etmeye gidiyom!

User: Haci bizim bi arkadas foruma uye oluyor.Hani kayit olurken referans yazilan bir bolum var ya
    Forum yoneticisi: ee?
    User: Oraya belediye meclisinde encumen uyesi olan dayimin ismini yazsam olur mu diye soruyor
    NisaGöksu
    NisaGöksu

Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :)) Empty Geri: Forum Yöneticisini Delirtme Yolları :))

Mesaj  NisaGöksu Paz Eyl. 20, 2009 9:55 am

ehueheuhue GzL PayLaşım

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 7:14 am